Steiner NighHunter 8x56

Průměr objektivu
56 mm

• , zakoupeno v Knifestock

• Ne každému vyhovuje Auto Focus

Dalekohled není špatný,i když se domnívám,že co se týká optiky,tak ta je nadnesená.
    Hlavní nevýhodou je automatické ostření,které ne každému vyhovuje!!

vinikajicí

• , zakoupeno v Nimrod

Přesně to co jsem si představoval. Kouká se s dalekohledem parádně. Spokojenost.

Zvětšení
8 x
Průměr objektivu
56 mm

V novém NH 8×56 se snoubí desetiletí zkušeností z lovecké praxe s nejvyšším optickým výkonem a inovací bez kompromisů. Zatímco jiní lovci se s běžnou optikou pouze dohadují co vidí, vy máte při lovu s novým NH 8×56 možnost vidět zvěř bezpečně za šera i v noci!

Výhody NH 8×56

•  jasný obraz za šera i v noci (jasné kontury)
  •  stále velmi ostrý obraz i za nepříznivých světelných podmínek
  •  robustnost, odolnost a trvanlivost
  •  výdrž za špatných povětrnostních podmínek
  •  široké zorné pole pro lepší přehled v každé situaci
  •  nový a praktický design
  •  nový Lumi Clip umožňuje bezpečné použití dalekohledu i v úplné tmě
  •  Ergo Flex očnice chrání před dopadajícím bočním světlem
  •  Nano protection chrání optiku před vodou a špínou

Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

• , zakoupeno v Knifestock

• Ne každému vyhovuje Auto Focus

Hlavní nevýhodou je automatické ostření,které ne každému vyhovuje!!

vinikajicí

• , zakoupeno v Nimrod

• Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

• , zakoupeno v Hunting24

• perfektní viditelnost, výhoda jednoho nastavení zaostření
  • , zakoupeno v Foto Málek

• příjemný na nošení

rozdíl ceny mezi obdobným od Fomei je obrovský, efekt velmi malý, reklama o ostrém obrazu i v noci naprosto nesmyslná

Foto Málek (prodejce)

S výrobky Fomei jsem se několikrát setkal a nic bych si od nich nekoupil, proto jej nemám zařazen v sortimentu. Nehledě na negativní reakce několika desítek uživatelů, kteří tu "čest" se zn. Fomei měli. Možná nemáte správně seřízené okuláry. Každý se seřizuje zvlášť. Doporučuji mít jeden zakrytý a zaostřit jedním, pak ho zakrýt a zaostřit druhý. Každé oko může mít lehce rozdílnou korekci. Doporučuji zaostřovat na cca 35-40metrů, pak je to ostré do nekonečna bez nutnosti přeostřování. Nyní je 21:49 a pozoroval jsem tímto dalekohledem bilboardy na vzdálenost 1 a 1,5km. Veškeré písmo bylo krásně ostré, stromy i sloupy též. Od 1.4. do dneška jsem prodal 7 těchto modelů a zatím byla jen chvála... Pokuď uživatel nevyužije všech výhod co Steiner NH XTR 8x56 nabízí, doporučuji model Steiner Ranger 8x56 za cca 9.500,- Jestliže, potřebujete koukat za naprosté tmy, doporučuji dalekohled s nočním viděním např. Yukon Ranger 6,5x42.

• , zakoupeno v Foto Málek

• Pořízeno pro noční lov. Kvalitní obraz i za snížených světelných podmínek.

Kvalita za rozumnou cenu.

• , zakoupeno v e-myslivost.cz

• Je to špička pro prasečkáře, kteří ocení jeho přednosti při nočním lovu ,kde je v této kategorii bezkonkurenční. Autofokus funguje.

Nemusí každému vyhovovat, vyzkoušet a zvyknout si na autofokus

• , zakoupeno v Optický svět

• krásný a čistý obraz, skvělé vykreslení detailů i barev, odolné robusní tělo se širokou roztečí tudíž je vhodný i pro lidi s větší hlavou jako jsem já a lineáry mi nesedí, super zpracování vč. detailů
    • někomu nemusí vyhovovat autofokus a očnice

maximální spokojenost, produkt splnil na 100% moje očekávání