Nikon Prostaff 5 Field Scope 60

Monokulární dalekohledy Fieldscope PROSTAFF 5 představují základní modely série monokulárních dalekohledů Fieldscope společnosti Nikon a pokračovatele série RA III. Těla...
8 639 Kč
Doprava zdarma, Do týdne
Doporučená nabídka e-lovec.cz

Top nabídka

Do obchodu
Seřadit:

Nejlevnější nabídky (3)

Info v obchodu99 Kč100 % • 977 recenzíDalší informace
Info v obchodu99 Kč96 % • 168 recenzíDalší informace
Do 2 týdnů • 1 variantaZdarma98 % • 18 831 recenzíShop roku '23 - VítězUdržitelný e-shopDalší informace

Popis produktu

Monokulární dalekohledy Fieldscope PROSTAFF 5 představují základní modely série monokulárních dalekohledů Fieldscope společnosti Nikon a pokračovatele série RA III. Těla...

Parametry produktu

Výrobce
Použití dalekohledu
lovecký
Zvětšení
16 x
Průměr objektivu
60 mm

Parametry produktu

Výrobce
Použití dalekohledu
lovecký
Zvětšení
16 x
Průměr objektivu
60 mm

Popis produktu

Monokulární dalekohledy Fieldscope PROSTAFF 5 představují základní modely série monokulárních dalekohledů Fieldscope společnosti Nikon a pokračovatele série RA III. Těla monokulárních dalekohledů Fieldscope PROSTAFF 5 jsou o 20 % lehčí než momentálně používané monokuláry RA III.

Nový objektiv s přiblížením okuláru minimalizuje barevné vady na okraji zorného pole a nabízí velké předsazení výstupní pupily umožňující pohodlné pozorování.

Tri typy objektivu okuláru kompatibilních se systémem Digiscoping, které lze pripojit k ruzným modelum kompaktních digitálních fotoaparátu ze série COOLPIX pomocí držáku pro digitální fotoaparáty ze série FSB.

Vlastnosti:

Lehké tělo s hmotností nižší přibližně o 20 % v porovnání se současným modelem.

Minimalizace barevné vady na okraji zorného pole a velké předsazení výstupní pupily díky novému objektivu s přiblížením okuláru.

Velká čočka objektivu (60 mm & 82 mm) umožňující větší jas zorného pole.

Všechny objektivy a hranoly v těle zařízení a okuláru jsou pokryty více vrstvami.

Vodotěsné (do hloubky 1 m po dobu 10 minut) tělo těsněné O-kroužky a plněné dusíkem proti zamlžování. Voděodolné objektivy okuláru.

Pro tři nové modely objektivů okuláru je k dispozici upevnění systému Digiscoping, které lze připojit k různým modelům kompaktních digitálních fotoaparátů ze série COOLPIX pomocí držáku pro digitální fotoaparáty ze série FSB.

Vestavěná výsuvná sluneční clona.

Ekologická skla bez obsahu olova a arzénu.

Součástí zařízení je krycí pouzdro.

K dispozici jsou dva otvory pro šrouby upevnění těla, které umožňují stabilní upevnění na stativu upravitelné pro případné použití systému Digiscoping.

Stylový a kompaktní design.

Momentálně používané objektivy okulárů pro sérii RA III jsou kompatibilní s tělem nového monokulárního dalekohledu Fieldscope PROSTAFF 5

Parametry:

Typ

Přímý

Průměr objektivu (mm) 60

Nejkratší zaostřitelná vzdálenost (m) 4,0

Délka (mm) 290 *1

Výška x šířka (mm) 115 x 85 *1

Hmotnost (g) 740

Optické vrstvy, optika

Plně pokryto více vrstvami, vrstvy pro fázovou korekci

Vodotěsnost

Dusíková náplň proti zamlžování; vodotěsnost do hloubky 1 m po dobu 10 minut.

Otvory na šrouby pro stativ 2 otvory na šrouby umožňující vyvážit tělo při případném použití přibližovacích adaptérů pro digitální jednooké zrcadlovky FSA-L2 + D-SLR nebo systémů Digiscoping.

Upevnění okuláru

Bajonetové

Vestavěná výsuvná sluneční clona

Ano

Kompatibilita s momentálně používanými okuláry série RA III

Ano   *1) Délka, výška a šířka bez krytky objektivu a upevnění. Specifikace a obrázky se mohou měnit bez předchozího upozornění.

Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

Do týdne • 1 variantaZdarma93 % • 797 recenzíDalší informace

Chybí či je nepravdivý některý důležitý parametr? Uvedené informace jsou pouze orientační, před zakoupením ve vybraném obchodě doporučujeme ověřit, že prodávaný model má klíčové vlastnosti dle vašich požadavků. I když se snažíme o maximální přesnost informací, bohužel nemůžeme zaručit jeho 100% správnost. Ceny produktů jsou uváděny včetně DPH.

Produkt zatím nemá žádné recenze.