Nikon 8x25 DCF SportStar EX

Skladem • 1 variantaZdarma98 % • 3 669 recenzíDalší informace
Skladem • Více variant39 Kč96 % • 3 038 recenzíDalší informace
Skladem • Více variant65 Kč93 % • 7 725 recenzíDalší informace
Do 3 dnů • Více variant50 Kč100 % • 1 987 recenzíDalší informace
Skladem • 1 variantaZdarma97 % • 9 451 recenzíShop roku 2022 - FinalistaDalší informace
Skladem • Více variantZdarma97 % • 497 recenzíDalší informace

Plněn dusíkem

• , zakoupeno v FotoŠkoda

• Nejlepší poměr cena/výkon
  • , zakoupeno v NetFoto.cz

• Dalekohled jsme s dětmi kupovali před pár dny. Máme ho na výlety do přírody atd. Maximálně splňuje požadavky, které jsem od něj očekávala. Krásně zaostřuje, lehký, přesný.... Za mě spokojenost. Možná jen maličké minus, že oproti jiným dalekohledům 8×25 je trošku vyšší cena, ale zase značka Nikon je za mě TOP a zaručuje kvalitu.....
  • , zakoupeno v 1nakup.cz

• váha
    • kvalita obrazu
    • vysunovací zastínění okuláru jdou příliž snadno následkem čehož nezůstávají, jak by je člověk chtěl

Kvalita obrazu je fakt dobrá a to i světelnost. Mám starší (20let) binokulár 12x50 a obraz mi v něm přijde horší (tmavší + méně zřetelný) než u této 8x25.
    Na můj vkus mohl být delší popruh na krk. Při nošení na krku vše ok, ale "přez rameno" je již krátký.
    Pro použití s brýlemi asi ok, ale bez brýlí, kdy by člověk využil zvýšení zastínění okuláru, tato nedrží a zašroubovávají se. Zpočátku mě to dost vadilo, nicméně asi se dá se zvyknout i na méně komfortní používání bez tohoto výdobytku...

Použití dalekohledu
Eye reliéf
10 mm
Voděodolný
Plněn dusíkem

Lehký dalekohled s kompaktním tělem, vodotěsnou konstrukcí do 2m (5min), 8x zvětšením, objektivy s průměrem 25mm a širokým zorným polem je ideální pro celou řadu aktivit, včetně turistiky a pozorování přírody. Lehký dalekohled s kompaktním tělem, vodotěsnou konstrukcí do 2m (5min), 8x zvětšením, objektivy s průměrem 25mm a širokým zorným polem je ideální pro celou řadu aktivit, včetně turistiky a pozorování přírody.

Vlastnosti:

Široký zorný úhel

Vodotěsné (do hloubky 2 m po dobu 5 minut) tělo opatřené těsnicími O-kroužky a plněné dusíkem proti zamlžování, maximálně odolávající nepříznivým povětrnostním podmínkám.

Čočky opatřené vícenásobnými antireflexními vrstvami pro vynikající propustnost světla a jasný, brilantní obraz s přirozenými barvami.

Nejkratší zaostřitelná vzdálenost pouhých 2,5 m.

Všechny čočky a hranoly zhotovené z ekologických optických skel bez příměsí olova a arzénu.

Štíhlý a stylový design: extrémně kompaktní rozměry a nízká hmotnost

Specifikace:

Hloubka (mm) 43

Hmotnost (g) 300

Vícenásobné antireflexní vrstvy ano

Vodotěsné provedení ano

Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

• , zakoupeno v FotoŠkoda

• Nejlepší poměr cena/výkon

• , zakoupeno v 1nakup.cz

• váha
    • kvalita obrazu

• Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

Do týdne • 1 varianta49 Kč92 % • 511 345 recenzíDalší informace
  • , zakoupeno v PENTA CZ s.r.o.

• malý, lehký, voděodolný, neorosí se

chtěla jsem něco přijatelného na turistiku do batohu, a proto mně tenhle dalekohled vyhovuje

• Kvalitní optika
    • Male rozmery kompaktní
  • , zakoupeno v VK Foto

• Optimální pro pozorování v přírodě a turistiku.

• Kvalitní čistý obraz.
    • Lehký a skladný
    • Žádnou nevím, snad vysší cena, ale vyvážená kvalitou.
  • , zakoupeno v NetFoto.cz

• Kresba není úplně dokonalá, ale odpovídá ceně.
  • , zakoupeno v alemat.cz

• velkou výhodou tohoto dalekohledu je jeho nízká váha a rozměr

• kvalitni optika Nikon
    • vysoká světelenost v dane tříďě
    • robistni konstrukce
    • nízká váha
    • kompaktnost
    • vyšší cena

Dalekohled jsem si pořídil na běžnou turistiku, pozorování přírody apod. Je to prvni a zřejmě i posledni dalekohled, ktery jsem koupil. Jedna se o velmi kvalitni vyrobek. Nikon poskytuje prodlouženou zaruku 10 let. Obraz je čisty, ostry. Zorne pole široke tedy zvlašťe ve verzi 8x. Přibliženi dostatečne snadno udržitelne i v jedne ruce bez třesu. Dalekohled ma hořčikove tělo a nizkou váhu což je spolu s rozměry a vykonem největší přednosti vyrobku. Plňen dusikem proti zamlžovaní a vodotěsny. Nošeni na krku na 10hodinovem výšlapu bez problemu po chvilce jsem o něm skoro nevěděl. Dalekohleda se dá také složit. Pouzdro je poměrně kvalitni, polstrovane a pevné. Baleni obsahuje i kvalitní poutko na krk. Zakoupeno v barve charcoal grey v eshopu Softcom, rychle dodan,i nadstandartni zabaleni dalekohledu, profesionalni přistup a hlavně dobrá cena. S timto kompktnim, lehkym dalekohledem zn. Nikon mám jen dobré zkušenosti a můžu ho doporučit, ta cena cca 2.000 Kč za to stojí. Konkurence je buď podstatně dražší a nebo podstatně těžší.