Levenhuk Atom 20x50

Skladem • 1 varianta99 Kč92 % • 18 959 recenzíDalší informace
Skladem • 1 variantaProdloužená záruka65 Kč93 % • 7 722 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta55 Kč88 % • 6 252 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta99 Kč89 % • 1 114 recenzíDalší informace
Do 3 dnů • 1 varianta89 Kč97 % • 13 034 recenzíShop roku 2022 - FinalistaDalší informace
Skladem • 1 varianta55 Kč78 % • 2 235 recenzíDalší informace
Skladem • Více variantProdloužená zárukaZdarma83 % • 1 757 recenzíDalší informace
Skladem • 1 variantaDárek99 Kč61 neověřených recenzíDalší informace
Do týdne • Více variantZdarma88 % • 279 233 recenzíDalší informace
Skladem • Více variant69 Kč98 % • 47 216 recenzíShop roku 2022 - VítězDalší informace
Skladem • 1 varianta69 Kč97 % • 26 091 recenzíShop roku 2022 - FinalistaDalší informace
Skladem • 1 varianta69 Kč91 % • 2 854 recenzíDalší informace

11 m
Voděodolný
Noční vidění

• , zakoupeno v tipa.eu

Mám ho krátce, zkoušela jsem ve dne . Obraz čistý ostrý barva přirozená, velké přiblížení. Musí se prostředním kolečkem častěji zaostřovat při pohybu na různé vzdálenosti. Je to tím velkým přiblížením 20x. Chci ho v noci ještě otestovat, ale jsem spokojená a ráda, že jsem si ho pořídila.

• , zakoupeno v MALL.CZ

• nejedná se o kvalitní výrobek

Zboží mi dorazilo sicer komplet, ale špatně smontované. Okuláry byly v pořádku ale levý dalekohled byl sešroubován přes závit vyoseně... což u dalekohledu je dost vážné. Nešlo hledět oběma očima současně. Zboží jsem bez problémů vrátil a koupím příště něco lepšího.

ešte som nemal kedy výrobok dostatočne vyskušať

Nejkratší zaostřovací vzdálenost
11 m
Voděodolný
Noční vidění

Tento dalekohled Vám umožňuje pozorovat i objekty, které jsou velmi daleko od Vás. Velké objektivy o průměru 50 mm umožňují skvělou viditelnost během dne i za soumraku. Tento model je tak výkonný, že jej lze použít i k základním astronomickým pozorováním - v tom případě doporučujeme triedr umístit na stativ. Binokulární dalekohled Levenhuk Atom 20 x 50 má klasickou konstrukci na bázi Porro hranolů, optika je vyrobena z borosilikátového skla BK-7 s antireflexní vrstvou na všech optických plochách, což pozorovateli umožňuje užívat si obraz vysoké kvality. Pogumovaný plášť přístroj chrání před prachem, nečistotami a vlhkostí. Očnice z měkké pryže dále zvyšují pohodlí při pozorování. Technické údaje:hmotnost: 1120 gvoděodolnost: nekonstrukce: binokulárnínastavení osové vzdálenosti okulárů: 56-72 mmnejkratší zaostřovací vzdálenost: 11 mmprůměr výstupní pupily: 2,5 mmdruh zaostřování: CFplnění dusíkem proti zamlžování: nestabilizace obrazu: neprůměr objektivu: 41 - 50 mm, 50 mmzvětšení od: (X)20zvětšení: 11x - 20xzvětšení do: (X)20se zoomem: nepoužití dalekohledu/dálkoměru: klasické, loveckéObsah balení: binokulární dalekohled Levenhuk Atom 20 x 50závěsný řemenkrytky okuláru a objektivučistící utěrkupouzdronávod k použití

Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

Skladem • 1 varianta99 Kč100 % • 966 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta99 Kč100 % • 159 recenzíDalší informace

2zákazníci nedoporučují produkt

• , zakoupeno v MALL.CZ

• nejedná se o kvalitní výrobek

ešte som nemal kedy výrobok dostatočne vyskušať

• Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

Skladem • 1 varianta99 Kč100 % • 966 recenzíDalší informace
    Skladem • 1 varianta99 Kč100 % • 159 recenzíDalší informace
  • , zakoupeno v Meganakupy.cz

snadná manipulace

Splňuje mé požadavky

• Velke zvetseni.
    • Zacal vypadavat levy okulator, reklamace probehla ve stylu, ze vraci pouze penize. Ovsem v muj prospech.
    • Dale se mi vubec nelibi brasnicka, to uz se delaly lepsi a libivejsi za komunistu pevne chlebniky a ne tyto umele kapsicky na piskoty.
    • Pak taky krytky na vsechny 4 cocky, naprota tragedie. Sice si je zakryjes a nez je das do pouzdra, stejne vypadnou.
    • A na zaver reminek. Nikdy jsem nevidel tragikomictejsi reminek na krk. To uz by byla lepsi snura na pradlo...

Bohuzel to byl darek od manzelky, ktera si dala hodne prace s vyberem. Ani udajna vyroba v USA to stejne nezachranila...

40% jen za to zvetseni.
    -60% za ten zbytek.

• , zakoupeno v HITYshop.cz

splnil co jsem od nj očekával

• , zakoupeno v ExaSoft.cz

zatím jej mám krátce, nemohu plně posoudit.
    První dojmy dobré

• , zakoupeno v alemat.cz

• dobrý úchop, nesmeká se
    • používám jen krátce, zatím neznám, asi nebudou vůbec

• rychlost dodání

tento produkt jsem koupil vnučce jako dárek, předpokládám ,že jí bude dobře sloužit