Gamo 3-9x40 WR

Produkt nemá žádné parametry.

• , zakoupeno v Zbraně a náboje Pardubice

za tuto cenu slušný puškohled.

• , zakoupeno v ŠUBRT

nečekal jsem takovou kvalitu za rozumný peníze,vím o čem mluvím.střílím ze vzduchovky torpedo 150 turecká výroba.po 6 výstřelech vypadli sklíčka)(optika za 600kč)další (kolimátor,cena2200kč)20 výstřelů,nejde seřídit.obědnal jsem ze zoufalství ( bullet projekt 24+50sfe.cena12000 kč ) když mi přišel, tak jsem tu nádheru neriskoval namontovat ,koupil jsem rači (korejskou vzduchovku evanix blizárt 10 cena 15000kč) mám od vás gamo 9+40 wr 60výstřelu a vpořádku, vyníkající světelnost,lehká,zaměřená na 30 metrů přesná. mám radost dík za skvělí výrobek . kamil

Jsem spokojen.

Produkt nemá žádné parametry.

Puškohled Gamo je přesný a spolehlivý, vhodný pro vzduchové a malorážné zbraně. Stranová i výšková korekce.

Součástí puškohledu je svítilna a laserové ukazovátko s dálkovým spínačem, vyráběno s variantou záměrného kříže - Z-plex.

Parametry :

• Délka : 320 mm

Včetně jednodílné montáže, rybina 11mm

2zákazníci nedoporučují produkt
  • , zakoupeno v Zbraně a náboje Pardubice

za tuto cenu slušný puškohled.

• Konstrukčně je nepoužitelný pro pružinové vzduchovky

TATO RECENZE NEMÁ NIC SPOLEČNÉHO S FIRMOU ESAKO. Moje zkušenost s tímto krámem: Nedrží nástřel/pokud ho vůbec docílíte/, mechanika si dělá co chce a ve finále se skoro rozpadla na atomy. Posílal jsem ho dvakrát na reklamaci a vrátili
    ho vždy ve stejném stavu!!!!! Vůbec jim nevadilo že v tubusu štěrchají součástky.Jejich odpověd: PUŠKOHLED JE V PERFEKTNÍM STAVU A POKUD NEDRŽÍ NÁSTŘEL TAK MÁTE VÍCE NEŽ 16J VZDUCHOVKU. A já měl plynovou pružinu což znamená menší ořesy a hlučnost. Takže moje rada je nekupovat!!!!! Tento puškohled je dobrý do začátku na CO2 nebo PCP.Vím o čem mluvím ,střílím od svých 13let a je mi 50.
    Jsou věci na kterých by se šetřit nemělo. S pozdravem Navrátil.

• , zakoupeno v ŠUBRT

• celkem slušná světelnost a dobré přiblížení
    • Neudrží nástřel

Dle mého názoru nepoužitelný pro pružinovou vzduchovku Gamo Black Knight,16J .Ani jsem neuspěl s reklamací u jednoho nejmenovaného podejce.

Jsem spokojen.

• , zakoupeno v ŠUBRT

• dobrá cena, variabilní přiblížení, slušná světelnost
    • bez redukce paralaxy, méně kvalitní zpracování

kvalita odpovídá ceně výrobku.