Carson IS-200

Pomocí univerzálního adaptéru HookUpz™ 2.0 Smartphone Optics Digiscoping Adapter, IS-200, je možné připojit váš smartphone k různým optickým zařízením, jako jsou dalekohledy,...
1 468 Kč
Doprava 69 Kč,Více než měsíc
Doporučená nabídka Knifestock
Do obchodu
Seřadit:

Nejlevnější nabídky (1)

Více než měsíc • 1 varianta69 Kč98 % • 2 254 recenzíDalší informace

Popis produktu

Pomocí univerzálního adaptéru HookUpz™ 2.0 Smartphone Optics Digiscoping Adapter, IS-200, je možné připojit váš smartphone k různým optickým zařízením, jako jsou dalekohledy,...

Parametry produktu

Výrobce

Parametry produktu

Výrobce

Popis produktu

Pomocí univerzálního adaptéru HookUpz™ 2.0 Smartphone Optics Digiscoping Adapter, IS-200, je možné připojit váš smartphone k různým optickým zařízením, jako jsou dalekohledy, monokuláry, pozorovací dalekohledy, teleskopy, mikroskopy, endoskopy, štěrbinové lampy, dalekohledy pro noční vidění a další!

Můžete tak digitálně zaznamenat a zachytit vše, co vidíte prostřednictvím optického zařízení, a okamžitě to sdílet prostřednictvím textové zprávy, e-mailu nebo sociálních sítí.

Adaptér HookUpz 2.0™ je patentovaný a navržený tak, aby byl kompatibilní se všemi oblíbenými modely chytrých telefonů na trhu. Je mimořádně kompaktní, lehký a má uživatelsky přívětivý design.

Připojení smartphonu k optickému zařízení je rychlé a snadné. Exkluzivní svorka telefonu a zámek objektivu na optice zajišťují bezpečné uchycení telefonu i optiky. Je vhodný pro širokou škálu optických zařízení s vnějším průměrem okuláru od 25 do 58 mm. Pokud adaptér HookUpz 2.0™ nepoužíváte, můžete jej uložit do přiloženého pevného pěnového pouzdra.

Pokračujte v zaznamenávání svých dobrodružství a objevů prostřednictvím snímků optických zařízení a okamžitě je sdílejte s ostatními. Sdílení fotografií a videí ještě nikdy nebylo tak snadné!

Tento adaptér je vhodný pro všechny typy chytrých telefonů.

Chybí či je nepravdivý některý důležitý parametr? Uvedené informace jsou pouze orientační, před zakoupením ve vybraném obchodě doporučujeme ověřit, že prodávaný model má klíčové vlastnosti dle vašich požadavků. I když se snažíme o maximální přesnost informací, bohužel nemůžeme zaručit jeho 100% správnost. Ceny produktů jsou uváděny včetně DPH.

Produkt zatím nemá žádné recenze.