Bresser Hunter 8x21

21 mm

• , zakoupeno v JIRNO - STORE & SERVIS

• na cenu kvalita optiky, pokud má ovšem člověk štěstí na bezvadný kus
    • žalostná kvalita zpracování

Dalekohled jsem používal v edici "National Geographic", kde mě vzhledem k ceně překvapila kvalita optiky a čistota obrazu. Bohužel po chvíli se uvnitř uvolnila jedna z čoček a nedalo se ostřit.
    V domnění, že standardní verze nemůže být horší, jsem zakoupil v několika obchodech klasický Bresser Hunter 8x21. A byl jsem teda zaskočen kvalitou zpracování. Hodně levně vypadající guma, která ani kolem očnic nedrží kulatý tvar a nikde moc nelícuje. Patrné jsou také zbytky lepidla a přebytek lepkavé vazelíny uvnitř očnic, což musí brzo způsobit potíže s nanesenými nečistotami.
    Navíc, a to je to nejhorší, byly optika obou dvou zakoupených kusů neostrá a rozmazaná.

Takže než kupovat třeba 10 kusů a z toho vybrat jeden a doufat, že vydrží aspoň rok, asi je lepší investovat i v této cenové kategorii nějakou tu korunu navíc jinde.

Vše OK

Zvětšení
8 x
Průměr objektivu
21 mm

Dalekohled určený zejména na turistiku. Díky kompaktnosti používán i pro výpravy do hor. Optické sklo BK7 a FC antireflexní vrstvy. Lehké a kompaktní provedení. Elegantní design v černé barvě. Kvalitní pogumování, pevná šňůrka na krk. Kovová kostra. V ceně textilní brašna (s úchytem na opasek) a antistatická utěrka

• Zvětšení: 8x
  • Relativní světelnost: 6.89
  • Index stmívání: 12.96
  • Optické sklo: BK7
  • Typ antireflexních vrstev: FC
  • Odolnost proti vlhkosti: není těsněn
  • Barva: černá
  • Rozměry (mm): 100x90x33

Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

Skladem • 1 varianta99 Kč100 % • 168 recenzíDalší informace

2zákazníci nedoporučují produkt
  • , zakoupeno v JIRNO - STORE & SERVIS

• na cenu kvalita optiky, pokud má ovšem člověk štěstí na bezvadný kus
    • žalostná kvalita zpracování

Vše OK

• , zakoupeno v CZC.cz

• rozměry, hmotnost, ostrost
  • Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

Skladem • 1 varianta99 Kč100 % • 168 recenzíDalší informace
    Skladem • 1 varianta55 Kč95 % • 16 182 recenzíDalší informace
  • , zakoupeno v PENTA CZ s.r.o.

• Odpovídá popisu,je lehký,vhodný pro 6 leté dítě i pro dospělé.
    • Žádná nevýhoda

Kvalitní dalekohled pro dospělé i děti za přiměřenou cenu.

• , zakoupeno v Eberry.cz

Dalekohled mám jako vánoční dárek, takže jsem ho zatím nevyzkoušela. Ale myslím, že bude spokojenost.

• , zakoupeno v mikroshop.cz

dobrá kvalita a super rychlé dodání

• , zakoupeno v TIPNET.CZ

• už je konečně čím koukat a kochat se
  • , zakoupeno v ExaSoft.cz

• Výhodou je malá velikost, váha a cena

Dalekohled jsem koupil dětem, aby si nebraly můj se špičkovou optikou s ED sklama za mnohonásobnou cenu. Takže jsem si ho nechal, ale koukat se do něj moc nedá. Nelze zaostřit, nepřijemný obraz, ale odpovídá ceně. Někdo mi na ulici nabízel dalekohled 10x50 doslova základní třídy typu z tržnic, a oproti tomu je tento Bresser vzor dokonalé optiky.

• , zakoupeno v Timkutil.cz

• Naprosto dostačující, úžasně skladný. Hodně muziky za málo peněz.
  • , zakoupeno v AB COM CZECH

• Splňuje mé požadavky, dalekoholed mám jako dárek, tak doufám, že i obdarovaný bude spokojen.
    • Nemám žádné připomínky.

Jak už jsem uvedla, dalekohled mám jako dárek, splnil mé očekávání, je lehký a skladný.